ZL50075GAG2
Mfr.Part #
ZL50075GAG2
Manufacturer
Microchip Technology
Package/Case
Datasheet
Download
Description
IC TELECOM INTERFACE 324BGA
Manufacturer :
Microchip Technology
Product Category :
Interface - Telecom
Current - Supply :
500mA
Function :
Switch
Interface :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
324-BGA
Part Status :
Active
Power (Watts) :
Supplier Device Package :
324-PBGA (19x19)
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V